اخبار شبکه

اهدا ۳۰۰ بسته لوازم التحریر به فرزندان دانش آموز بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش انجمن خیریه یاس کرمان

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان “یاس کرمان” همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی به فرزندان دانش آموز بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش خود تعداد ۳۰۰ بسته لوازم التحریر توزیع کرد.

مدیر عامل انجمن خیریه یاس کرمان با اشاره به مطلب فوق عنوان کرد : این بسته ها توسط خیرین انجمن یاس کرمان برای فرزندان دانش آموزان بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش این انجمن تأمین گردید.

محمدرضا بهرامی افزود : این بسته ها شامل دفتر جامدادی، مداد رنگی، تراش و پاک کن و.. به ارزش ۲۰۴ میلیون و ۸۴۰ هزار ریال تهیه شده و طی این هفته به بیماران اهدا می گردد.

وی ابراز کرد: این اقدام در راستای کمک به تحصیل دانش آموزان صورت گرفت و امیدواریم توانسته باشیم لبخندی بر لبان این دانش آموزان نشانده و از دغدغه والدین آنها برای ادامه تحصیل فرزندان خود و خرید لوازم التحریر کاسته باشیم.
وی در پایان با اشاره به 5000 بیمار تحت پوشش این انجمن اظهار داشت : خیّرین و افرادی که می خواهند در این امر خیر سهیم باشند می توانند مبالغ خود را از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت از طریق سایت انجمن یاس کرمان به نشانی yaas.org.ir و یا شماره کارت ۹۸۴۳-۲۳۳۹-۳۳۷۸-۶۱۰۴ بانک ملت واریز نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید