نصراله فتحیان | مدیرعامل خیریه

موسسه خیریه امدادگران حامی بیماران مبتلا به سرطان و صعب العلاج یک خیریه غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و مردم نهاد است که در چهار چوب قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مطابق اهداف و وظائف تعریف‌ شده در اساسنامه خود فعالیت می‌نماید.توجه این خیریه رسیدگی و کمک به بیماران مبتلا به سرطان و صعب‌ العلاج است که از پرهزینه‌ ترین بیماری‌ ها بوده و معمولاً درمان طولانی مدتی را به خانواده‌ها تحمیل می‌نماید .

موسسه خیریه امدادگران عاشورا تهران

وب سایت موسسه خیریه امدادگران عاشورا

معرفی خیریه :

موسسه خیریه امدادگران حامی بیماران مبتلا به سرطان و صعب العلاج یک خیریه غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و مردم نهاد است که در چهار چوب قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مطابق اهداف و وظائف تعریف‌ شده در اساسنامه خود فعالیت می‌نماید.توجه این خیریه رسیدگی و کمک به بیماران مبتلا به سرطان و صعب‌ العلاج است که از پرهزینه‌ ترین بیماری‌ ها بوده و معمولاً درمان طولانی مدتی را به خانواده‌ها تحمیل می‌نماید .پایه‌های خدمت گذاری به بیماران نیازمند در این موسسه خیریه بر خیرخواهی پنج دسته از خیرین استوار است :

۱- دسته اول پزشکان و مراکز درمانی هستند که حسب توافقات صورت گرفته به بیماران ارجاعی از این موسسه خدمات رایگان درمانی و دارویی ارائه می‌نمایند .
۲- دسته دوم خیرینی هستند که با انواع کمک‌های نقدی هزینه‌های از بیماران را پوشش می‌دهند که نیاز به پرداخت نقدی دارد.
‌3- دسته سوم انواع مؤسسات مالی و اعتباری هستند که مطابق توافقات صورت گرفته اقدام به پرداخت وام‌های مناسب به بیماران نیازمند می‌کنند.
۴- دسته چهارم خیرین هستند که هزینه‌های اداری و اقدامات فرهنگی موسسه را تأمین می‌ نمایند .
۵- و دسته آخر خیرینی هستند که به صورت افتخاری در زمینه‌های مختلف چه در بخش اداری موسسه و چه در حوزه مددکاری و چه انواع خدمات حمایتی و معنوی یاور بیماران نیازمند هستند.
این موسسه به غیر از کمک به بیماران نیازمند معتقد است برای زدودن فقر و بیماری از چهره این سرزمین و حفاظت از کیان خانواده می باید در حد توان خود به ترویج فرهنگ اسلام ناب و توجه به کرامات انسان و گسترش روحیه بخشندگی و انفاق در جامعه اقدام نماید

شماره حساب های کمک های مردمی :

شماره حساب های خیریه امدادگران دفتر مرکزی :

بانک پارسیان :

شماره کارت : ۰۷۵۶-۸۰۰۱-۰۶۱۰-۶۲۲۱

شماره حساب : ۹-۵۸-۷۳۰

شماره شبا : IR810540100173000000058009

بانک ملت :

شماره کارت : ۸۸۶۳-۶۹۴۰-۳۳۷۷-۶۱۰۴

شماره حساب : ۵۸۷۲۰۸۲۷۲۷

شماره شبا : IR790120000000005872082727

اطلاعات تماس موسسه

نشانی: تهران- بزرگراه شهید سلیمانی «رسالت» غرب به شرق- نرسیده به خیابان کرمان- جنب بوستان امدادگر

روزهای مراجعه : شنبه،دوشنبه،چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲

شماره تماس: ۷۵۹۸۳۰۰۰-۰۲۱

داخلی معاونت فرهنگی : ۳۰۲ ،داخلی مددکاری : ۳۰۷ , ۳۰۸ ،داخلی صندوق صدقات : ۴۴۴ ، داخلی حوزه مدیریت : 401

نمابـر: ۲۲۳۳۵۸۸۴

رایانامه : info[@]emdadgaran.ir