اخبار شبکه

آغاز کمپین خودمراقبتی با مشارکت موسسات خیریه در هفته سرطان

هفتمین جلسه هیات مدیره شبکه ملی سرطان در سالن یاس موسسه خیریه امدادگران عاشوار برگزار شد. در این نشست علاوه بر اعضای هیات مدیره، دکتر مطلق رئیس اداره پیشگیری و کنترل سرطان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سرکارخانم حائری کارشناس اداره کل امور خیرین و سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت نیز حضور داشتند.
مهمترین موضوع مورد بحث در این جلسه بررسی برنامه های هفته سرطان( یکم تا هفتم بهمن ماه) بود. در این نشست مقرر شد در صورت وجود شرایط مساعد جوی و در نظر گرفتن آخرین وضعیت همه گیری کرونا در یکی از روزهای هفته سرطان در فضای آزاد از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های ایشان برای شرکت در همایش تفریحی در یکی از بوستان های تهران فراخوان صورت پذیرد. همچنین نشست مشترکی فی ما بین پزشکان آنکولوژیست و مدیران عامل موسسات خیریه برای آشنایی از آخرین روش های درمانی و بررسی تعاملات فی مابین و انتقال دغدغه ها و اولویت های موسسات خیریه در خدمت رسانی بیشتر به بیماران تبادل نظر صورت پذیرد.
همچنین با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص کمپین خودمراقبتی مقرر شد در این هفته از ابعاد مختلف این طرح رونمایی به عمل آمده و از همه موسسات فعال در این زمینه دعوت به همکاری صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید